Uważamy że

Najważniejszą wartością jest jakość i innowacyjność, dlatego oferujemy Państwu urządzenia oraz rozwiązania, które zapewnią optymalne wyniki produkcyjne, spełniając jednocześnie ich najwyższe wymogi. Możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z firmą Zeppelin, która jest naszym partnerem produkującym silosy i zbiorniki do przechowywania tworzyw. Nasza aktywność na rynku wspiera sektor technologiczny i przemysłowy. Współpracujemy również z innymi uznanymi firmami: Koch Technik, HB Therm, Wanner, MB Conveyors. Proponujemy sprawdzone rozwiązania. Nasze długotrwałe relacje biznesowe świadczą o tym, że jakość, nowoczesność i niezawodność produkowanych urządzeń oraz świadczony serwis są doceniane na rynku.

About image back About image top

Zakład

Elbi Wrocław

Siedziba firmy ELBI-Wrocław oraz zakład produkcyjny mieszczą się we Wrocławiu przy ul. Muchoborskiej 4a. Nowoczesne technologie, współpraca z zagranicznymi producentami to wszystko składa się na sukces firmy ELBI-Wrocław. Nasza stale poszerzana oferta handlowa obejmuje kompleksowe składowanie i zasilanie materiałem maszyn przetwórczych, przetwarzanie tworzyw i wspomaganie procesów produkcyjnych oraz odbiór produktów końcowych.

Realizacja celów

W czasie realizacji naszych projektów naszym celem nadrzędnym jest ich najwyższa jakość i innowacyjność. Zaufało nam wiele firm zajmujących się przetwórstwem i możemy pochwalić się współpracą z takimi liderami branży jak: Deceuninck, Jokey, Tyco Electronics, Huf, Zelmer, Elana, Delphi, Koelner, Gizeh, Superfos, Huhtamaki czy ostatnio Phoenix-Contact. Wspólnie z naszymi Klientami realizujemy najlepiej jak potrafimy ich wizje i marzenia, wiążąc się w ten sposób na kolejne lata naszej dalszej owocnej współpracy. Być może to powinniśmy eksponować jako nasze główne motto biznesowe. Chcemy pozostać Waszymi partnerami dziś, jutro i w najbliższej przyszłości. Te informacje o ELBI-Wrocław – podaj dalej!

Projekty zrealizowane dla klientów

Zespół

Jesteśmy zespołem zaangażowanych,
doskonale wykształconych specjalistów.

Problematyka programowania mikroprocesorów nie jest nam obca. Te zdolności ułatwiają nam proces projektowania systemów centralnego zarządzania dystrybucją materiałową. W projektach efekt naszej pracy widoczny jest gołym okiem i dlatego też nasi montażyści kładą nacisk na logikę i estetykę wykonywanych instalacji. Umiejętności poruszania się w świecie mikroprocesorów przenieśliśmy w obszar sterowników przemysłowych firmy Siemens. Wszystkie instalacje dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych Klientów i pracują na naszym oprogramowaniu. Serwisanci i montażyści potrafią dokonać zmian bezpośrednio u Klienta w oparciu o oprogramowanie naszych sterowników. Nasi dynamiczni regionalni przedstawiciele handlowi to wytrawni inżynierowie, którzy z wielką pasją angażują się w poszukiwania nowych wyzwań, tj. nowych Klientów, z którymi pozostają w stałym kontakcie. Ich techniczne przygotowanie często pozwala im na odciążenie naszego serwisu, ciągle doszkalanego u naszych zagranicznych partnerów, czego efektem bywa rozwiązywanie ewentualnych problemów wprost na halach produkcyjnych odwiedzanego Klienta.

Zarząd

Bogusław Birnbach

Prezes

Paweł Bizoń

Dyrektor firmy

Dział Sprzedaży

Paweł Kwiatkowski

Kierownik sprzedaży

Robert Matera

Kierownik regionalny

Piotr Sucharski

Przedstawiciel handlowy

Dział Rozwoju

Emil Hamera

Kierownik ds. rozwoju oprogramowania

Stanisław Baj

Kierownik produkcji działu konstrukcyjnego

Łukasz Kwiatkowski

Programista

Serwis

Sebastian Skałka

Kierownik serwisu

Wojciech Głuch

Kierownik montażu

Agata Tonder-Nowak

Asystentka Serwisu

Tomasz Haratym

Serwisant

Arkadiusz Pazio

Serwisant

Piotr Przystał

Monter

Lesław Kuźmiński

Monter

Sekretariat

Katarzyna Czechowska

Sekretariat

Księgowość i kadry

Małgorzata Ręgorowicz

Główna Księgowa

Barbara Wilczyńska

Specjalista ds.kadrowo-płacowych i księgowości

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na używanie plików cookie. Czytaj więcej: polityka prywatności

Do góry